5.0SMDJ30CA/TR13
Numărul produsului DigiKey
13-5.0SMDJ30CA/TR13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-5.0SMDJ30CA/TR13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-5.0SMDJ30CA/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
5.0SMDJ30CA/TR13
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 103A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
103A
Prod.
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Aplicații
De uz universal
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V