2RM090L-8/TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 2RM090L-8/TR |
Descriere | GDT 90V 10KA 2 POLE THROUGH HOLE |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Tub evacuare gaze 90 V 10000A (10kA) ±20% 2 Pol Orificiu străpuns |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent descărcare impuls (8/20 µs) 10000A (10kA) |
Producător YAGEO | Toleranță ±20% |
Serie | Număr de poli 2 |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Închidere la defecțiune Nu |
Stare piesă Activ | Tip montare Orificiu străpuns |
Tensiune - Descărcare disruptivă c.c. (Nom) 90 V | Pachet/cutie Cilindru axial |