2RM090L-8/B
Numărul produsului DigiKey
13-2RM090L-8/B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
2RM090L-8/B
Descriere
GDT 90V 10KA 2 POLE THROUGH HOLE
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tub evacuare gaze 90 V 10000A (10kA) ±20% 2 Pol Orificiu străpuns
Categorie
Curent descărcare impuls (8/20 µs)
10000A (10kA)
Producător
YAGEO
Toleranță
±20%
Serie
Număr de poli
2
Ambalaj
Tavă
Închidere la defecțiune
Nu
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Descărcare disruptivă c.c. (Nom)
90 V