1.5SMC36CA/TR13
Numărul produsului DigiKey
13-1.5SMC36CA/TR13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-1.5SMC36CA/TR13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-1.5SMC36CA/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5SMC36CA/TR13
Descriere
TVS DIODE 30.8VWM DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
49,9V Clemă 30,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Nu
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30,8V
Tensiune - Străpungere (Min)
34,2V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
49,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
30,5A