1.5KE16A/B
Numărul produsului DigiKey
13-1.5KE16A/BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-1.5KE16A/BTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE16A/B
Descriere
TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22,5V Clemă 67,6A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
67,6A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
13,6V
Tensiune - Străpungere (Min)
15,2V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
22,5V