1.5KE150A/B
Numărul produsului DigiKey
13-1.5KE150A/BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-1.5KE150A/BTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE150A/B
Descriere
TVS DIODE 128VWM 207VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
207V Clemă 7,3A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
7,3A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
128V
Pachet/cutie
DO-201AA, DO-27, Axial
Tensiune - Străpungere (Min)
143V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
207V