VES90PS12
Numărul produsului DigiKey
1470-3117-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VES90PS12
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12V 90 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VES90PS12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Producător
XP Power
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
0°C – 60°C
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
DIN de putere, 4 pini
Regiune utilizare
Internațional
Lungime cordon
47,2" (1,20m)
Formă
Desktop (Clasa I)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Mărime/Dimensiune
5,47" L x 2,28" l x 1,22" Î (139,0mm x 58,0mm x 31,0mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
CB
Tensiune - Ieșire
12V
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
7,5A
Greutate
0,82lb (371,95g)
Putere (wați)
90 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
150mW (max.)