VCB60US48
Numărul produsului DigiKey
1470-VCB60US48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VCB60US48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 60W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 305V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VCB60US48 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
1.25 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
85%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 305V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,01" Î (101,6mm x 50,8mm x 25,7mm)