PBL500PS36B
Numărul produsului DigiKey
1470-PBL500PS36B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PBL500PS36B
Descriere
AC/DC CONVERTER 36V 322W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 36V – – – 80 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
8.94 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
90%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
PFC, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță, Ieșire standby
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
36V
Mărime/Dimensiune
7,10" L x 4,00" l x 1,56" Î (180,3mm x 101,6mm x 39,6mm)