JMR1048D15
Numărul produsului DigiKey
1470-JMR1048D15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
JMR1048D15
Descriere
10W PCB DIP24 18-75VDC INPUT 4:1
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 15V -15V – – 333mA, 333mA 18V - 75V Intrare
Categorie
Tensiune - Izolație
5 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
88%
Număr de ieșiri
2
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Mărime/Dimensiune
1,25" L x 0,80" l x 0,40" Î (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Tensiune - Ieșire 2
-15V
Curent - Ieșire (Max)
333mA, 333mA
Putere (wați)
10 W