JMR1012S12
Numărul produsului DigiKey
1470-JMR1012S12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
JMR1012S12
Descriere
10W PCB DIP24 4.5-18VDC INPUT 4:
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 833mA 4,5V - 18V Intrare
Categorie
Tensiune - Izolație
5 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
86,5%
Număr de ieșiri
1
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Mărime/Dimensiune
1,25" L x 0,80" l x 0,40" Î (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Curent - Ieșire (Max)
833mA
Putere (wați)
10 W