JMR1012D12
Numărul produsului DigiKey
1470-JMR1012D12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
JMR1012D12
Descriere
10W PCB DIP24 4.5-18VDC INPUT 4:
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 12V -12V – – 416mA, 416mA 4,5V - 18V Intrare
Categorie
Tensiune - Izolație
5 kV
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Serie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
86,5%
Tip
Modul izolat
Grad
Număr de ieșiri
2
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Pachet/cutie
Modul 24-DIP, 8 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,25" L x 0,80" l x 0,40" Î (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Tensiune - Ieșire 2
-12V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 3
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 4
Agenție de aprobare
CB, CE, CSA, TUV, UKCA, UL
Curent - Ieșire (Max)
416mA, 416mA
Număr standard
60601-1; 62368-1
Putere (wați)
10 W