JMR0348S12
Numărul produsului DigiKey
1470-JMR0348S12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
JMR0348S12
Descriere
DC/DC CONVERTER 12V 3.5W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 292mA 18V - 75V Intrare
Modele EDA/CAD
JMR0348S12 Modele
Putere (wați)
3.5 W
Prod.
Tensiune - Izolație
5 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
82%
Număr de ieșiri
1
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Mărime/Dimensiune
0,96" L x 0,58" l x 0,43" H (24,4mm x 14,7mm x 10,8mm)
Curent - Ieșire (Max)
292mA