JMR0324D15
Numărul produsului DigiKey
1470-JMR0324D15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
JMR0324D15
Descriere
DC/DC CONVERTER +/-15V 3.5W
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 15V -15V – – 117mA, 117mA 9V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
JMR0324D15 Modele
Putere (wați)
3.5 W
Prod.
Tensiune - Izolație
5 kV
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
83%
Număr de ieșiri
2
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
0,96" L x 0,58" l x 0,43" H (24,4mm x 14,7mm x 10,8mm)
Tensiune - Ieșire 2
-15V
Curent - Ieșire (Max)
117mA, 117mA