JMR0312D12
Numărul produsului DigiKey
1470-JMR0312D12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
JMR0312D12
Descriere
DC/DC CONVERTER +/-12V 3.5W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 12V -12V – – 146mA, 146mA 4,5V - 18V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
JMR0312D12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
3.5 W
Prod.
Tensiune - Izolație
5 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
82%
Număr de ieșiri
2
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Pachet/cutie
Modul 16-DIP, 6 conductori
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Mărime/Dimensiune
0,96" L x 0,58" l x 0,43" H (24,4mm x 14,7mm x 10,8mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 2
-12V
Funcții de control
Activare, Activ ridicat
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
CB, CE, CSA, TUV, UKCA, UL
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
60601-1; 62368-1
Curent - Ieșire (Max)
146mA, 146mA