HRL3024S600P-VIEW-B
HRL30 Series 30 W High-Voltage DC/DC Converters from XP Power PIO | DigiKey
HRL3024S600P
Numărul produsului DigiKey
1470-4899-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HRL3024S600P
Descriere
DC DC CONVERTER 600V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Înaltă tensiune – modul neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 600V – – – 50mA 22V - 30V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HRL3024S600P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
30 W
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Placă de bază
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Eficiență
85%
Tip
Înaltă tensiune – modul neizolat
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 14-DIP
Tensiune - Intrare (Min)
22V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 0,73" Î (76,2mm x 50,8mm x 18,6mm)
Tensiune - Intrare (Max)
30V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 1
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 2
Agenție de aprobare
CE, UKCA, UL
Tensiune - Ieșire 3
Număr standard
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
50mA