HRL3024S350P
Numărul produsului DigiKey
1470-HRL3024S350P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HRL3024S350P
Descriere
DC DC CONVERTER -350V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Înaltă tensiune – modul neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 350V – – – 85,7mA 22V - 30V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HRL3024S350P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
85,7mA
Prod.
Putere (wați)
30 W
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Placă de bază
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tip
Înaltă tensiune – modul neizolat
Eficiență
85%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
22V
Pachet/cutie
Modul 14-DIP
Tensiune - Intrare (Max)
30V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 0,73" Î (76,2mm x 50,8mm x 18,6mm)