HPA1K5PS60
Numărul produsului DigiKey
1470-HPA1K5PS60-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HPA1K5PS60
Descriere
AC/DC CONVERTER 60V 1500W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 60V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
25 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Închis
Eficiență
92%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
60V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
11,00" L x 4,20" l x 1,64" Î (279,4mm x 106,7mm x 41,7mm)