HDL3000PS36
Numărul produsului DigiKey
1470-HDL3000PS36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HDL3000PS36
Descriere
AC/DC CONVERTER 36V 3000W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 36V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
HDL3000PS36 Modele
Curent - Ieșire 1
83.5 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
92%
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
36V
Mărime/Dimensiune
12,48" L x 6,69" l x 2,50" Î (317,0mm x 169,9mm x 63,5mm)