HDL3000PS15
Numărul produsului DigiKey
1470-HDL3000PS15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HDL3000PS15
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 2400W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HDL3000PS15 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
160 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
89%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Partajare sarcină, PFC, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
12,48" L x 6,69" l x 2,50" Î (317,0mm x 169,9mm x 63,5mm)