GSP750PS24-EF
Numărul produsului DigiKey
1470-3968-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GSP750PS24-EF
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 750W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 80 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GSP750PS24-EF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
31.3 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
10,00" L x 4,00" l x 1,65" Î (254,0mm x 101,6mm x 41,9mm)