GCS350PS56
Numărul produsului DigiKey
1470-3060-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GCS350PS56
Descriere
AC/DC CONVERTER 56V 200W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 56V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
GCS350PS56 Modele
Curent - Ieșire 1
3.6 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
93%
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Caracteristici
80 Plus® Silver, Ieșire reglabilă, PFC, Detecție la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
56V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,50" Î (127,0mm x 76,2mm x 38,1mm)