EPL150PS48
Numărul produsului DigiKey
1470-4544-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EPL150PS48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 80 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
EPL150PS48 Modele
Curent - Ieșire 1
2.08 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
93%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 0,99" Î (101,6mm x 50,8mm x 25,2mm)