EPL150PS12
Numărul produsului DigiKey
1470-4538-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EPL150PS12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 80 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EPL150PS12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
8.33 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
93%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 0,99" Î (101,6mm x 50,8mm x 25,2mm)