EME05US15
Numărul produsului DigiKey
1470-3126-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EME05US15
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 5W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 15V – – – 333mA 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EME05US15 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
5 W
Producător
XP Power
Aplicații
Medical
Serie
Caracteristici
Intrare universală
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
80%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 4-DIP
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
1,50" L x 1,00" l x 0,60" Î (38,1mm x 25,4mm x 15,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
15V
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%
Curent - Ieșire (Max)
333mA