ECM40US07
Numărul produsului DigiKey
ECM40US07-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECM40US07
Descriere
AC/DC CONVERTER 7V 40W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 7V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
5.7 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
85%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
7V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,20" Î (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)