ECM40UD21
Numărul produsului DigiKey
1470-1231-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECM40UD21
Descriere
AC/DC CONVERTER 5V 12V 40W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 2 Ieșire 5V 12V – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 2
2 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
80%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
2
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
5V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,20" Î (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Tensiune - Ieșire 2
12V
Agenție de aprobare
CB, CE
Tensiune - Ieșire 3
Număr standard
Tensiune - Ieșire 4
Sarcină minimă necesară
Da
Tensiune - Ieșire 6
Număr produs de bază
Curent - Ieșire 1
6 A