ECL30UT02-S
Numărul produsului DigiKey
1470-1213-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECL30UT02-S
Descriere
AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 30W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 3 Ieșire 5V 12V -12V – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
ECL30UT02-S Modele
Categorie
Curent - Ieșire 2
630 mA
Prod.
Curent - Ieșire 3
630 mA
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip
Închis
Eficiență
83%
Număr de ieșiri
3
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
5V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
12V
Mărime/Dimensiune
3,78" L x 1,57" l x 1,12" Î (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Tensiune - Ieșire 3
-12V
Agenție de aprobare
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Tensiune - Ieșire 6
Sarcină minimă necesară
Da
Curent - Ieșire 1
3 A