ECL15US09-T
Numărul produsului DigiKey
1470-1176-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECL15US09-T
Descriere
AC/DC CONVERTER 9V 15W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 9V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECL15US09-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
1.67 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
80%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
9V
Mărime/Dimensiune
3,10" L x 1,25" l x 0,78" Î (78,7mm x 31,7mm x 20,0mm)