ECL15UD03-T
Numărul produsului DigiKey
1470-1171-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECL15UD03-T
Descriere
AC/DC CONVERTER 5V 12V 15W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 2 Ieșire 5V 12V – – 85 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 2
625 mA
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
81%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
2
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
5V
Mărime/Dimensiune
3,10" L x 1,25" l x 0,78" Î (78,7mm x 31,7mm x 20,0mm)
Tensiune - Ieșire 2
12V
Agenție de aprobare
Tensiune - Ieșire 3
Număr standard
Tensiune - Ieșire 4
Sarcină minimă necesară
Da
Tensiune - Ieșire 6
Număr produs de bază
Curent - Ieșire 1
1.5 A