ECL10US48-T
Numărul produsului DigiKey
1470-1159-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECL10US48-T
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 10W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
ECL10US48-T Modele
Curent - Ieșire 1
210 mA
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
82%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
3,46" L x 1,36" l x 0,88" Î (87,9mm x 34,6mm x 22,4mm)