ECL05US24-T
Numărul produsului DigiKey
1470-1152-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECL05US24-T
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 5W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECL05US24-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
210 mA
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
82%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,46" L x 1,36" l x 0,88" Î (87,9mm x 34,6mm x 22,4mm)