DTE6048S24
Numărul produsului DigiKey
1470-3378-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DTE6048S24
Descriere
DC/DC CONVERTER 24V 60W
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 2,5A 75V Intrare
Modele EDA/CAD
DTE6048S24 Modele
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Serie
Putere (wați)
60W
Eficiență
91%
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Mărime/Dimensiune
4,41" L x 2,67" l x 1,50" Î (112,0mm x 67,8mm x 38,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V