DTE6024S12 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 763
Fișă de date
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 5A 36V Intrare
DTE6024S12
Numărul produsului DigiKey
1470-3373-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DTE6024S12
Descriere
DC/DC CONVERTER 12V 60W
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DTE6024S12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
XP Power
Curent - Ieșire (Max)
5A
Serie
Putere (wați)
60W
Ambalaj
Vrac
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Eficiență
91%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
4,41" L x 2,67" l x 1,50" Î (112,0mm x 67,8mm x 38,0mm)
Număr de ieșiri
1
Agenție de aprobare
CB, CE, cURus
Tensiune - Ieșire 1
12V