DTE4048S12
Numărul produsului DigiKey
1470-3369-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DTE4048S12
Descriere
DC/DC CONVERTER 12V 40W
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 3,33A 75V Intrare
Modele EDA/CAD
DTE4048S12 Modele
Curent - Ieșire (Max)
3,33A
Serie
Putere (wați)
40W
Eficiență
91%
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Mărime/Dimensiune
4,41" L x 2,51" l x 1,01" Î (112,0mm x 63,8mm x 25,6mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V