DTE4024S48
Numărul produsului DigiKey
1470-3367-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DTE4024S48
Descriere
DC/DC CONVERTER 48V 40W
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 835mA 36V Intrare
Modele EDA/CAD
DTE4024S48 Modele
Curent - Ieșire (Max)
835mA
Serie
Putere (wați)
40W
Eficiență
89%
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
4,41" L x 2,51" l x 1,01" Î (112,0mm x 63,8mm x 25,6mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V