DTE4024S24
Numărul produsului DigiKey
1470-3366-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DTE4024S24
Descriere
DC/DC CONVERTER 24V 40W
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 1,67A 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DTE4024S24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
XP Power
Curent - Ieșire (Max)
1,67A
Serie
Putere (wați)
40W
Ambalaj
Vrac
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Eficiență
90%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
4,41" L x 2,51" l x 1,01" Î (112,0mm x 63,8mm x 25,6mm)
Număr de ieșiri
1
Agenție de aprobare
CB, CE, cURus
Tensiune - Ieșire 1
24V