DDC1524S12
Numărul produsului DigiKey
1470-2830-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DDC1524S12
Descriere
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 15W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 1,25A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DDC1524S12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
XP Power
Tensiune - Ieșire 5
Serie
Tensiune - Ieșire 6
Ambalaj
Cutie
Curent - Ieșire (Max)
1,25A
Stare piesă
Activ
Putere (wați)
15W
Tip intrare
DC
Aplicații
ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
82%
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
9V
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
36V
Mărime/Dimensiune
2,22" L x 0,71" l x 3,58" Î (56,4mm x 18,0mm x 91,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V