CLC175US48
Numărul produsului DigiKey
CLC175US48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CLC175US48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 55W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CLC175US48 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
3.5 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
87%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,25" Î (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)