CCM250PS48
Numărul produsului DigiKey
1470-4430-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCM250PS48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 250W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 80 – 275V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
5.2 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
95%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
80 – 275V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
6,00" L x 4,00" l x 1,54" Î (152,4mm x 101,6mm x 39,1mm)