AQM250PS48
Numărul produsului DigiKey
1470-AQM250PS48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AQM250PS48
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 250W
Descriere detaliată
48V 250 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AQM250PS48 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Temperatură de funcționare
0°C – 60°C
Lungime cordon
47" (1,20m)
Formă
Desktop (Clasa I)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
6,80" L x 2,64" l x 1,26" H (172,7mm x 67,1mm x 32,0mm)
Tensiune - Ieșire
48V
Curent - Ieșire (Max)
5,2A
Număr standard
Putere (wați)
250 W