AQM250PS24C2
Numărul produsului DigiKey
1470-AQM250PS24C2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AQM250PS24C2
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W
Descriere detaliată
24V 250 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa II) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Temperatură de funcționare
0°C – 60°C
Lungime cordon
47" (1,20m)
Formă
Desktop (Clasa II)
Conector intrare
IEC 320-C18
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
6,80" L x 2,64" l x 1,26" H (172,7mm x 67,1mm x 32,0mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Curent - Ieșire (Max)
10,4A
Număr standard
Putere (wați)
250 W