AQM200PS48
Numărul produsului DigiKey
1470-AQM200PS48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AQM200PS48
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 202W
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48V 202 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AQM200PS48 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Temperatură de funcționare
0°C – 60°C
Lungime cordon
47" (1,20m)
Formă
Desktop (Clasa I)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Caracteristici
IP22
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
6,56" L x 2,13" l x 1,30" H (166,6mm x 54,1mm x 33,0mm)
Tensiune - Ieșire
48V
Agenție de aprobare
CB, CCC, CE, CSA, TUV, UKCA, UL
Curent - Ieșire (Max)
4,2A
Număr standard
Putere (wați)
202 W