Imaginea pentru AQM200PS19C2 nu este disponibilă
AQM200PS19C2
Numărul produsului DigiKey
1470-AQM200PS19C2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AQM200PS19C2
Descriere
SINGLE O/P AC-DC PSU MEDICAL 200
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19V 201 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa II) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AQM200PS19C2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
150mW
Producător
XP Power
Polarizare
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Tub
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-20°C – 40°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
DIN de putere, 4 pini
Formă
Desktop (Clasa II)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C18
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
6,56" L x 2,13" l x 1,30" H (166,6mm x 54,1mm x 33,0mm)
Tensiune - Ieșire
19V
Agenție de aprobare
CB, CE, CSA, TUV, UKCA, UL
Curent - Ieșire (Max)
10,6A
Număr standard
Putere (wați)
201 W