XVF3500-FB167-C
Numărul produsului DigiKey
880-1132-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XVF3500-FB167-C
Descriere
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 167FBGA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
XCore - CI microcontroler 32bit 500MHz 2MB (2M x 8) FLASH 167-FBGA (12x7,5)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip memorie program
FLASH
Prod.
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
2K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
0,95V – 1,05V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
Procesor
XCore
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
32bit
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (TA)
Viteză
500MHz