SMAJ14CA
Numărul produsului DigiKey
732-SMAJ14CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
732-SMAJ14CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
732-SMAJ14CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ14CA
Descriere
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
23,2V Clemă 17,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC
Modele EDA/CAD
SMAJ14CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
17,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
14V (max.)
Tensiune - Străpungere (Min)
16,4V (tipic)
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
23,2V