890414026007CS
Numărul produsului DigiKey
732-890414026007CS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
890414026007CS
Descriere
WCAP-FTXH THB X2 FILM CAPACITORS
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µF Condensator cu peliculă 310V 630V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
890414026007CS Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Prod.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Tavă
Mărime/Dimensiune
1,024" L x 0,433" l (26,00mm x 11,00mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,803" (20,40mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
310V
Aplicații
EMI, Suprimare RFI
Valoare nominală tensiune - C.c.
630V