36903205S
Numărul produsului DigiKey
732-11191-2-ND - Bandă și mosor (TR)
732-11191-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
732-11191-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
36903205S
Descriere
RF COVER 0.787" SNAP FIT
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Scut RF Capac 0,787" (20,00mm) X 0,787" (20,00mm) Fără aerisire Fixare rapidă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
36903205S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Înălțime - Generală
0,126" (3,20mm)
Producător
Würth Elektronik
Lungime - Generală
0,787" (20,00mm)
Serie
Lățime - Generală
0,787" (20,00mm)