CCB016M12GM3T
Numărul produsului DigiKey
1697-CCB016M12GM3T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCB016M12GM3T
Descriere
MOSFET 6N-CH 1200V 50A MODULE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 1200V (1,2kV) 50A (Tj) 10mW Cu montare pe carcasă Modul
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CCB016M12GM3T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
3,9V la 23mA
Producător
Wolfspeed, Inc.
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
236nC la 15V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6700pF la 1000V
Ambalaj
Cutie
Putere - Max
10mW
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Silicon carbid (SiC)
Grad
Configurație
Canal 6 N
Calificare
Caracteristică FET
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pachet/cutie
Modul
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
50A (Tj)
Pachet dispozitiv furnizor
Modul
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
20,8mOhm la 50A, 15V