CAB450M12XM3
Numărul produsului DigiKey
1697-CAB450M12XM3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CAB450M12XM3
Descriere
MOSFET 2N-CH 1200V 450A MODULE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 1200V (1,2kV) 450A 850W Cu montare pe carcasă Modul
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 132mA
Producător
Wolfspeed, Inc.
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
1330nC la 15V
Ambalaj
Cutie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
38000pF la 800V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
850W
Tehnologie
Silicon carbid (SiC)
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (Semi-punte)
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Caracteristică FET
Pachet/cutie
Modul
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pachet dispozitiv furnizor
Modul
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
450A
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,7mOhm la 450A, 15V